CZYSZCZENIE KOSTKI

Po kilku latach użytkowania kostka brukowa zaczyna tracić kolor, gromadzi się na niej bród i porasta ją mech, glony i porosty. Skumulowane zanieczyszczenia sprawiają, że chcesz przywrócić jej dawny blask? Nic prostszego, zamów profesjonalną usługę czyszczenia kostki w naszej firmie. Pozbędziemy się dla Ciebie wszelkich zanieczyszczeń.  Nasz zespół to profesjonaliści, którzy od wielu lat zajmują się czyszczeniem kostki brukowej wszelkiego rodzaju. Do czyszczenia zabrudzeń używamy specjalnie dobranych rozwiązań, które zapewnią szybko efekt najwyższej jakości. Kostka myta jest za pomocą profesjonalnych maszyn i szczotek zapobiegających przed niepożądanym rozpryskiwaniem się wody i brudu wokół czyszczonych powierzchni. W przypadku uporczywych zanieczyszczeń stosujemy profesjonalne środki czyszczące, które jednocześnie są przyjazne dla środowiska. Po przywróceniu kostce dawnego blasku, spoinujemy (fugujemy) ją nowym piaskiem w celu uzyskania jak najlepszego efektu estetycznego, a także aby nawierzchnia z kostki pozostała trwała.

Chcesz by "stara" kostka wyglądała jak tuż po ułożeniu? Masz dosyć chodzenia po kostce porośniętej mchem i trawą? Chcesz przywrócić dawny blask i intensywny kolor swoim nawierzchniom z betonu i kamienia?

Starannie dobrane składniki w produktach zapewniają ochronę kostki przed wnikaniem zabrudzeni do środka produktu zastosowana impregnacja nadaje strukturze powierzchni specjalnego charakteru.

Impregnat tworzy warstwę zapobiegającą powstawaniu plam z herbaty kawy czy wina zastosowanie impregnacji przedłuża trwałość wyrobów przez co dłużej zachowuje świeży oryginalny kolor.