Kompleksowe usługi brukarskie
20 lat doświadczenia
+48 730 280 160
biuro@mgspolska.pl

Projekt oczka wodnego i stawu kąpielowego

Z MGS Polska uatrakcyjnisz swój ogród o oczko wodne lub staw kąpielowy

Oczko wodne w ogrodzie stanowi dziś coraz popularniejszy element dekoracyjny terenów zielonych wokół domów oraz firm. Ciekawa aranżacja zbiornika zapewnia wyjątkowy efekt estetyczny, a przestrzeń przy oczku staje się miejscem rekreacji i odpoczynku. Niezwykle istotne jest, aby zaplanować oczko w odpowiednim miejscu, przygotować niezbędną infrastrukturę oraz roślinność, która stworzy swoisty ekosystem.

Klientom, którzy chcą zorganizować oczko wodne w ogrodzie, oferujemy kompleksowy projekt w tym zakresie. Nasi specjaliści dopasują wielkość zbiornika oraz jego usytuowanie w sposób odpowiadający Państwa indywidualnym oczekiwaniom. Aranżacja oczka zharmonizuje się ze stylistyką już urządzonego ogrodu, dzięki czemu stworzona zostanie spójna, estetyczna i efektowna przestrzeń.

Kompleksowy projekt oczka wodnego

Wykonujemy kompleksowy projekt oczka wodnego lub stawu kąpielowego, który obejmuje nie tylko umiejscowienie zbiornika w przestrzeni ogrodu czy określenie jego wielkości, ale także niezbędną infrastrukturę techniczną, uszczelnienie oraz roślinność. Projektujemy, wykorzystując wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę w tym zakresie, dzięki czemu Inwestorzy zyskują zbiornik dopasowany do ich indywidualnych oczekiwań, będący prawdziwą ozdobą ogrodu.

Współpracę zawsze rozpoczynamy od poznania preferencji Klientów w zakresie zbiornika. Ustalamy wstępnie jego położenie, wielkość oraz przeznaczenie. Wizyta w terenie, pomiary oraz wykonanie dokumentacji fotograficznej jest niezbędne dla prawidłowego zaprojektowania przestrzeni. Dzięki tym informacjom tworzymy projekt, a także kosztorys, który przekazujemy Klientowi do akceptacji.

Projektowanie oczka wodnego

Projektowanie oczka wodnego, po etapie wstępnym, którym jest wizja lokalna na miejscu, obejmuje stworzenie kompleksowej dokumentacji, określającej wielkość, położenie oraz kształt oczka wodnego. Wskazujemy także rodzaj pompy, jaka powinna być zastosowana, a także system filtracyjny, pozwalający zachować pożądaną czystość wody.

W projekcie określamy również uszczelnienie oraz dobieramy kamień i rośliny, które będą stanowić estetyczne otoczenie. W sprzedaży posiadamy między innymi pompy, filtry, uszczelnienia, kamień oraz gotowe plastikowe oczka, dzięki czemu w jednym miejscu mogą się Państwo zaopatrzyć w niezbędne wyposażenie do stworzenia zbiornika wodnego w swoim ogrodzie. Świadczymy również usługę całorocznej opieki nad stawem. Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści pomogą w zaprojektowaniu oczka wodnego lub stawu kąpielowego w Państwa ogrodzie.

W ramach współpracy oferujemy projekt oczka wodnego i stawu kąpielowego oraz ich realizację od A-Z:


Projekt oczka wodnego i stawu kąpielowego
Projekt oczka wodnego i stawu kąpielowego

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń, aby umówić się na spotkanie w terenie. Dokonamy wszystkich potrzebnych pomiarów, ustalimy kształt oczka wodnego. Jeśli będzie potrzeba, wykonamy wizualizację. Po zaakceptowaniu kosztorysu przez Klienta przystępujemy do realizacji. Koszt współpracy ustalany jest indywidualnie.

Projekt oczka wodnego i stawu kąpielowego

Zobacz najnowszą promocję