Kompleksowe usługi brukarskie
20 lat doświadczenia
+48 730 280 160
biuro@mgspolska.pl

Projektowanie ułożenia kostki brukowej

Kostka brukowa to istotny element każdej przestrzeni. Pełni nie tylko funkcję użytkową, ale także dekoracyjną. Jej ułożenie powinno zatem wpisywać się w charakter posesji, istniejące zabudowania oraz projektowaną lub aktualnie posiadaną zieleń. Biorąc pod uwagę te czynniki można uzyskać estetyczny teren wokół nieruchomości.

Aby odpowiednio zaplanować kostkę, a także zobaczyć efekt finalny, zanim inwestycja się rozpocznie, warto wykonać projekt ułożenia bruku. Przygotowujemy kompleksowe plany, zawierające realistyczny wygląd przestrzeni, z wybranym przez Klienta rodzajem kostki. Od początku realizacji ściśle współpracujemy z Inwestorem, doradzając oraz pomagając w efektywnym zaplanowaniu terenu.

Projekt ułożenia kostki brukowej

Projekt ułożenia kostki brukowej sporządzany jest przede wszystkim na podstawie wywiadu z Klientem, który pozwala na poznanie jego oczekiwań estetycznych i funkcjonalnych. Niezbędna jest także dokumentacja fotograficzna otoczenia lub wizja lokalna, aby sprawdzić uwarunkowania terenu, jego istniejącą zabudowę oraz infrastrukturę.

Pełny projekt w naszym wykonaniu obejmuje stworzenie rysunku 2D, wizualizację 3D, pozwalającą na zobrazowanie zaplanowanego wyglądu. Wizualizacja zawiera zdjęcia oraz materiał video. Klient, który zamawia równocześnie ułożenie bruku lub wykonanie ogrodzenia otrzymuje także wykaz materiałów wraz z zapotrzebowaniem na kostkę i obrzeża oraz kosztorys wykonawczy.

Etapy projektowania ułożenia kostki brukowej

Po zakupie projektu, Inwestor przesyła do MGS Polska następujące dane i dokumenty, niezbędne do stworzenia projektu:

– plan zagospodarowania przestrzennego lub inną mapkę działki w skali, w formacie PDF, DWG. Istotne jest, aby dokument posiadał zaznaczone granice działki, budynki, istniejące chodniki i drzewa;

– zdjęcia terenu;

– opis oczekiwań i funkcjonalności przestrzeni, która ma zostać wybrukowana w formie opisu i szkicu, na przykład: ilość parkujących samochodów czy preferowane kolory oraz wzory;

– różnice poziomów.

Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania, a także zaproponują rozwiązania dopasowane do Państwa potrzeb. Każdy projekt możemy zrealizować w pełni u Klienta, wówczas warunki współpracy ustalamy indywidualnie. Prace projektowe wykonujemy według kolejności, w której zostały zamówione. Jeśli natomiast zależy Państwu na ekspresowej usłudze projektowania, prosimy o taką informację na etapie początkowym.

Projekt ogrodu


Pełny projekt obejmuje:

 

Tu dowiesz się jak powstaje projekt ułożenia kostki brukowej:

https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=cXPKmz4bDt4


Projekt ogrodu


Po zakupie projektu Klient przesyła nam:

Ważne!

W przesyłanych wiadomościach prosimy o pozostawienie adresu i numeru telefonu do osoby decyzyjnej w kwestii projektu. Dane kontaktowe są potrzebne do identyfikacji zamówienia. Prosimy też o umieszczanie w tytule pierwszego e-maila oraz dalszej korespondencji: „ogród Warszawa ul. Szeroka”. Prosimy również o przesłanie kompletnych danych i informacji w jednej wiadomości.( tu można, a nawet trzeba podać maila)

 

 

Każdy z wymienionych projektów MGS Polska może zrealizować w pełni u Klienta, od projektu ogrodu, ułożenia bruku, dobrania roślin, umiejscowienia oczka wodnego, po przywiezienie ziemi, zasadzenie roślin czy zaplanowania i montażu automatycznego nawodnienia ogrodu.

Zobacz najnowszą promocję