Projektowanie ułożenia kostki brukowej

Projektowanie ułożenia kostki brukowej to podstawa dobrze zorganizowanego i funkcjonalnego ogrodu.

Zanim zdecydujemy się na konkretną kostkę brukową, przede wszystkim powinniśmy dopasować ją do planów zagospodarowania przestrzennego, charakteru posesji, istniejących zabudowań i zaplanowanej lub istniejącej zieleni. Całość naszej inwestycji oraz jej elementy powinny ze sobą współgrać.

 

Właśnie dlatego, w ofercie MGS Polska znajdziesz profesjonalną usługę biura projektowego. Korzystając z naszej współpracy prócz pełnego projektu graficznego posesji zawierającego m.in. ułożenie kostki brukowej, rozmieszczenie, rodzaj zieleni i jej nawodnieni, ulokowanie elementów dekoracyjnych, otrzymasz konsultacje i doradztwo w kwestii wybrania odpowiednich materiałów i ilości potrzebnych do zamówienia.

Projekt ogrodu


Pełny projekt obejmuje:

 

Tu dowiesz się jak powstaje projekt ułożenia kostki brukowej:

https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=cXPKmz4bDt4


Projekt ogrodu


 

Po zakupie projektu Klient przesyła nam:

Ważne!

W przesyłanych wiadomościach prosimy o pozostawienie adresu i numeru telefonu do osoby decyzyjnej w kwestii projektu. Dane kontaktowe są potrzebne do identyfikacji zamówienia. Prosimy też o umieszczanie w tytule pierwszego e-maila oraz dalszej korespondencji: „ogród Warszawa ul. Szeroka”. Prosimy również o przesłanie kompletnych danych i informacji w jednej wiadomości.( tu można, a nawet trzeba podać maila)

 

 

Każdy z wymienionych projektów MGS Polska może zrealizować w pełni u Klienta, od projektu ogrodu, ułożenia bruku, dobrania roślin, umiejscowienia oczka wodnego, po przywiezienie ziemi, zasadzenie roślin czy zaplanowania i montażu automatycznego nawodnienia ogrodu.

potrzebujesz projektu ulożenia kostki brukowej ? sprawdź naszą ofertę
Chcesz projekt gratis? Kliknij tutaj