MGS

Sprzedaż Kostki Brukowej

PARTNERZY

Dzięki temu, że jesteśmy dystrybutorem surowców produkowanych przez Budokrusz, Libet, Polbruk, Superbruk, w naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką paletę barw, kształtów i różnorodnych kruszyw co sprawia, że nawierzchnie wykonane z kostki brukowej dają nieskończenie wiele możliwości aranżacji otoczenia. Nasi partnerzy dbają o atrakcyjność proponowanej oferty, dlatego co roku wprowadzają nowe produkty, które spełniają wymagania Unii Europejskiej. Zapewniają surowce najwyższej jakości dzięki nowoczesnym liniom technicznym, które są wykorzystywane do produkcji przez powyższe firmy.

SOLIDNI PARTNERZY GWARANCJĄ JAKOŚCI...

Firma Budokrusz jest zrealizowana w 100% z polskiego kapitału. Posiada własne kopalnie kruszyw oraz gwarantuje stabilność produkcji dzięki rozwojowi nowych technologii. Zapewnia swoim Klientom i Partnerom wysoką jakość produktu.

Marka Libet to efektowne połączenie walorów użytkowych z wyjątkowym wzornictwem, umożliwiające komponowanie nawierzchni w rozmaitych konwencjach, które są zgodne z aktualnymi trendami aranżacyjnymi. Na bieżąco nieustannie wnoszą kolejne, świeże akcenty do wyglądu posesji prywatnych oraz przestrzeni publicznych.

Wiodący producent kostki brukowej. Produkty lidera na polskim rynku od 25 lat kreują i zmieniają na lepsze nasze otoczenie. Szeroka oferta gwarantuje wykonanie funkcjonalnej i efektownej stylistycznie przestrzeni.

Podążają za najnowszymi trendami w zakresie aranżacji otoczenia, cenią sobie elegancję, styl, wygodę i piękno natury. By sprostać największym oczekiwaniom Klientów dostarczają niepowtarzalne produkty szlachetne. Posiadają bogatą gamę wzorów i kolorów, co daje niemal nieograniczone możliwości kształtowania otoczenia.

Zadzwoń i zapoznaj się z naszą ofertą.

Chcesz projekt gratis? Kliknij tutaj