Kompleksowe usługi brukarskie
20 lat doświadczenia
+48 730 280 160
biuro@mgspolska.pl

Aktualne oferty pracy Firma brukarska Warszawa Wawer

Stanowisko: Placowy

Jeśli układałeś kostkę brukową, a chcesz się przenieść do biura i wykorzystać swoją wiedzę to możesz być idealnym kandydatem. Praca w firmie brukarskiej bez hali magazynowej.

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • przyjemną atmosferę pracy
  • dobre warunki pracy
  • pracę od 8-16

Wymagamy od kandydata:

  • umiejętności obsługi komputera
  • obsługa pakietu Office (Word, Excel)
  • prawo jazdy kat.B
  • komunikatywności, otwartości
  • umiejętności pracy w zespole

Do obowiązków kandydata będzie należało:

  • obsługa klienta
  • utrzymanie porządku na placu
  • rozładunek towaru
  • przeliczanie towarów z bieżących dostaw

Mile widziane:

  • podstawowa obsługa WF Mag
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • doświadczenie w układaniu kostki brukowej

Zainteresowanych zachęcam do wysyłania CV na adres rekrutacja@mgspolska.pl

Stanowisko: Brukarz

Zakres obowiązków brukarza:

  • Przygotowanie posadzek z kostki brukowej lub innych materiałów
  • Wykonywanie prac z użyciem odpowiednich narzędzi i maszyn (m.in zagęszczarki)
  • Wykonywanie prac zgodnie z projektem i wytycznymi
  • Utrzymywanie miejsc pracy w czystości i porządku
  • Współpraca z innymi pracownikami na budowie
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Nasze wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe

Witajcie poszukujący pracy! Firma „MGS Polska Kostka Brukowa” z Warszawy Wawer szuka doświadczonych pracowników, którzy znają się na układaniu kostki, pracach ziemnych i pokrewnych dziedzinach. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą brukarską, która oferuje stabilne zatrudnienie oraz konkurencyjne wynagrodzenie.

Jeśli posiadasz doświadczenie w układaniu kostki, jesteś zmotywowany i lubisz pracę na powietrzu, to właśnie Ciebie szukamy! Do Twoich zadań będzie należało m.in.: układanie kostki, wykonywanie prac ziemnych, wykończenie terenów zielonych oraz pomoc w pracach brukarskich.

Wymagania:

  • Doświadczenie w układaniu kostki i/lub pracach ziemnych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w zespole z doświadczonymi fachowcami
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pracę na terenie Warszawy Wawer i okolic

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie, prześlij swoje CV na adres e-mail: rekrutacja@mgspolska.pl. W tytule wiadomości wpisz „Oferta pracy – brukarz”. Czekamy na Twoją aplikację i z niecierpliwością czekamy na nowych pracowników, którzy pozwolą nam kontynuować nasz rozwój!

Zobacz najnowszą promocję