Kompleksowe usługi brukarskie
20 lat doświadczenia
+48 730 280 160
biuro@mgspolska.pl

MGS

DLA CIEBIE POZBĘDZIEMY SIĘ WSZYSTKICH ZANIECZYSZCZEŃ...

Czyszczenie kostki brukowej to usługa, którą dedykujemy Klientom poszukującym sposobów na usunięcie zabrudzeń i odświeżenie powierzchni przed domem czy biurem. Wykorzystując nasze doświadczenie w tym zakresie, oferujemy kompleksową usługę mycia i impregnacji kostki, dzięki czemu odzyska ona dawny blask oraz zostanie odpowiednio zabezpieczona przed wsiąkaniem brudu i zniszczeniem.

Wykorzystujemy specjalistyczne urządzenie do czyszczenia kostki brukowej, które niweluje pryskanie wody i brudu wokół mytego miejsca. Zajmujemy się zarówno niewielkimi powierzchniami, jak i dużymi terenami zewnętrznymi, które wymagają oczyszczenia i zaimpregnowania. Profesjonalne czyszczenie kostki brukowej wykonujemy kompleksowo, uzupełniając wypłukany podczas mycia piasek.

DLA CIEBIE POZBĘDZIEMY SIĘ WSZYSTKICH ZANIECZYSZCZEŃ...

Czyszczenie kostki brukowej

Wykonujemy czyszczenie kostki brukowej w Warszawie i okolicach. Zajmujemy się wszelkiego rodzaju zabrudzeniami, które pogarszają estetykę terenów zewnętrznych. W miejscach, w których brud wniknął w strukturę materiału, stosujemy preparat do czyszczenia kostki brukowej, skutecznie niwelujący wszelkiego rodzaju plamy i trudne do usunięcia przebarwienia.

Właściciele nieruchomości mają duże problemy z samodzielnym oczyszczeniem bruku z wykwitów biologicznych. Wykonujemy profesjonalne czyszczenie kostki brukowej z mchu, trawy i glonów, dzięki czemu odzyskuje ona dawny blask i elegancki wygląd.

Impregnacja kostki brukowej

Osoby posiadające nawierzchnię z bruku zastanawiają się często, jak impregnować kostkę brukową? Wystarczy tę czynność powierzyć nam, aby profesjonalnie zabezpieczyć kostkę przed wnikaniem wody, oleju czy innych substancji. Wykonywana przez nas profesjonalna impregnacja kostki brukowej polega na uprzednim oczyszczeniu powierzchni z zabrudzeń oraz aplikacji dedykowanych preparatów, głęboko wnikających w podłoże i hydrolizujących kostkę.

Impregnacja kostki powinna być wykonywana okresowo, aby zachować należyty stan nawierzchni oraz zabezpieczyć ją przed powstawaniem plam. Zastanawiając się, czym impregnować kostkę brukową samodzielnie, warto to zadanie powierzyć specjalistom, którzy posiadają nie tylko odpowiedni sprzęt, ale także impregnaty oraz niezbędne doświadczenie, umożliwiające bezpieczne i skuteczne zaimpregnowanie powierzchni.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, której częścią jest czyszczenie i impregnacja kostki brukowej. Usługi realizujemy z wykorzystaniem specjalistycznych produktów, dobieranych indywidualnie do rodzaju bruku, jaki Państwo posiadacie.

Zobacz najnowszą promocję