MGS

Czyszczenie i impregnacja

Czyszczenie i impregnacja

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że po kilku latach użytkowania kostka brukowa wystawiona na działanie warunków atmosferycznych traci swój estetyczny wygląd. Zmiana koloru, gromadzące się osady, piasek to bardzo częsty problem niejednego ogrodu. Samodzielnie usuwanie mchu, porostów, błota, śladów po oponach czy plam olejowych sprawia Ci trudność?

DLA CIEBIE POZBĘDZIEMY SIĘ WSZYSTKICH ZANIECZYSZCZEŃ...

Co zrobić,
aby Twoja kostka znów wyglądała jak nowa?

Dla nas to nic prostszego, dla Ciebie pozbędziemy się wszystkich zanieczyszczeń. Od wielu lat profesjonalnie zajmujemy się czyszczeniem kostki brukowej wszelkiego rodzaju.

Aby zapewnić pożądany efekt, w zależności od zabrudzeń, używamy odpowiednich rozwiązań. Kostka jest czyszczona za pomocą specjalnych maszyn i szczotek, które zapobiegają rozpryskiwaniu się wody i brudu wokół czyszczonych powierzchni. W przypadku ciężkich do usunięcia zabrudzeń używamy środków czyszczących, które są przyjemne dla środowiska.

Po dokładnym wyczyszczeniu uzupełniamy spoiny między kostkami nowym piaskiem, dzięki temu wygląda jak nowo ułożona, a nawierzchnia kostki pozostaje trwała.

Dlaczego
warto impregnować kostkę brukową?

Wiele powierzchni wokół domów, podjazdy, miejsca użyteczności publicznej, parkingi, ciągi pieszych, drogi dojazdowe są pokryte betonem lub nawierzchnią wykonaną z kostki brukowej.

Niestety nieodpowiednia renowacja lub jej brak prowadzi do niszczenia i utraty walorów estetycznych. Poza regularnym czyszczeniem kostki brukowej należy poddać nawierzchnię impregnacji.

Impregnaty, których używamy, głęboko wnikają w podłoże i hydrolizują powierzchnię, czyli zabezpieczają przed wsiąkaniem wody. Z zabezpieczonej w ten sposób kostki o wiele łatwiej jest usunąć plamy z oleju czy ropopochodnych substancji. Zapobiega również wzrostowi mchu, porostów i chwastów. Dodatkowo przeciwdziałają wymywaniu się piasku ze szczelin między kostką. Zdecydowanie poprawiają estetykę, uwydatniając barwę kostki brukowej, zwiększa odporność na ścieranie i czynniki atmosferyczne.

U nas kupisz profesjonalne impregnaty. Zadzwoń i zapytaj o ofertę.

Chcesz projekt gratis? Kliknij tutaj