Kompleksowe usługi brukarskie
20 lat doświadczenia
+48 730 280 160
biuro@mgspolska.pl

MGS

Kontakt

Firmę MGS Polska prowadzimy od 2015 r. Dla naszych Klientów dostarczamy kompleksowe usługi związane z brukarstwem. Nasi podwykonawcy również zajmują się projektowaniem ogrodów czy stawianiem ogrodzeń. Osobiście nadzorujemy wykonanie wszystkich prac związanych z realizacjami dla naszych Klientów. Jesteśmy odpowiedzialni za ustalanie szczegółów kontraktów, projektowanie, koordynacje dostaw oraz zamówień. Ze względu na prawie 20 letnie doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje, pomożemy w podjęciu decyzji oraz zaplanowaniu inwestycji. Nasza siedziba mieści się w dzielnicy Wawer, ale usługi świadczymy na terenie całej Warszawy i okolic. Bezpłatnie dojeżdżamy do Klienta.

Zapraszamy serdecznie do współpracy.


Zespół MGS Polska

tel: +48 730 280 160

tel: +48 728 836 200

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych tj. imię, nazwisko, i adres e – mail, przez MGS POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (03-995), przy ul. Bronowskiej 36, zarejestrowaną w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000542059, NIP 7010463685, REGON 360752669, będącą administratorem danych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną Klauzula Informacyjna

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną] na podany w tym celu adres email [lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny]. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Zobacz najnowszą promocję