KOSTKA BRUKOWA

Podwórko jest ważnym elementem naszych posesji. Dlatego nasi pracownicy wykorzystują wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę, aby na każdym rodzaju gruntu, każdy wzór został ułożony z największą precyzją i starannością.

 
 

SPRZEDAŻ KOSTKI

Dzięki temu, że jesteśmy dystrybutorem surowców produkowanych przez Budokrusz, Libet, Polbruk, Superbruk, w naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką paletę barw, kształtów i różnorodnych kruszyw.

 
 

OGRODY i OGRODZENIA

Jesteśmy architektami krajobrazu z ponad 20-letnim doświadczeniem. Cały czas pracujemy nad rozwijaniem swoich kompetencji. Mamy szeroką wiedzę na temat roślin, drzew i ich preferencji.

 
 

Biuro Projektowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełną usługę biura projektowego. Dostarczymy projekt ułożenia kostki brukowej, projekt ogrodu wraz z projektem automatycznego nawadniania ogrodów.

 
 

Firma brukarska - MGS POLSKA Kostka brukowa

Wychodząc naprzeciwko Państwa potrzebom, od 2015 roku kompleksowo obsługujemy Klientów w zakresie dystrybucji kostki brukowej, galanterii betonowej renomowanych firm, układamy kostkę na prywatnych posesjach, podjazdach, ale też w miejscach użytku publicznego. W naszej ofercie znajdziecie również specjalistów w zakresie czyszczenia i impregnacji kostki brukowej. A z racji tego, że cenimy sobie piękne i dobrze zagospodarowane otoczenie, w pełni projektujemy i realizujemy ogrody. Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z pełną ofertą firmy.

Układanie kostki - co oferujemy ?

Nasi pracownicy wykorzystują wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę, aby na każdym rodzaju gruntu, każdy wzór kostki brukowej został ułożony z największą precyzją i starannością. W naszej ofercie znajdują się takie prace brukarskie jak: układanie podjazdów, tarasów, schodów, odwodnień, palisad czy przekładanie kostki.

Dodatkowo dostarczamy i realizujemy projekty ułożenia kostki i ogrodów.

biuro@mgspolska.pl

+48 730 280 160; +48 728 836 200

03-995 Warszawa, ul.Bronowska 36

Zobacz najnowszą promocję